Choć z lekkim opóźnieniem, 29 maja 2026 roku wspólnie świętowaliśmy Dzień Matki. Było ciepło, serdecznie i po prostu po sąsiedzku. Nie zabrakło piosenek oraz wierszy – zarówno tych autorstwa znanych i cenionych poetów, jak i utworów napisanych przez członków Stowarzyszenia Klub Literacki w Siemiatyczach.
Dziękujemy wszystkim za obecność, wspólnie spędzony czas, uśmiechy i miłe rozmowy. Takie spotkania przypominają, jak dobrze jest być razem. ❤️