Wydarzenia

22 czerwca (sobota) 2024 r., godz. 10.00, ul. Górna 23A (Czytelnia i Pracownia Multimedialna Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Ks. Anny Jabłonowskiej w Siemiatyczach)
Słowiańskie Lalki-Motanki. Jest ich mnóstwo, każda służy do czego innego, każda ma swój charakter i swoją misję. Wykonywana według kanonu z zachowaniem wszystkich procedur i w ścisłej kolejności.

A już 22 czerwca (sobota), wspólnie z Fundacją Oni To My zapraszamy na warsztat tworzenia takich lalek w naszej przestrzeni! Każda uczestniczka/uczestnik chętny do udziału wnosi opłatę (koszt materiałów) w wysokości 20,00 zł w dniu warsztatu. Zapisy: tel. 85 655 23 18 lub email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 20 czerwca włącznie, liczba miejsc ograniczona.

Zajęcia rozpoczną się o godz. 10.00, przewidywany czas zakończenia godz. 13.30.

 

spromo

Witryna wykorzystuje w celach statystycznych pliki cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisu/odczytu tych plików, zgodnie z indywidualną konfiguracją używanej przeglądarki.

;