Agnieszka Wasilewska – absolwentka administracji z pasją do sztuk plastycznych, szczególnie rysunku i malarstwa. To właśnie te ostatnie techniki uprawiane przez Agnieszkę pozwoliły pokazać, że zawsze można sięgnąć po pędzle i farby by upiększyć świat wokół. Dzika przyroda i nieco abstrakcyjne koty są głównymi bohaterami prac Agnieszki.

Wernisaż wystawy, który odbył się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Siemiatyczach 22 czerwca 2024 r. zgromadził licznych gości, a prace można oglądać do 22 lipca w bibliotecznej galerii Odrobina Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna w Siemiatyczach (ul. Górna 23A).

Dziękujemy, że byliście z nami :)

fot. Darek Myhan