Życzymy beztroskiego, bezpiecznego wypoczynku, a na koniec wakacji zapraszamy do wspólego spędzania czasu naszej, bibliotecznej przestrzeni.

Do zobaczenia!

Szczegółowe informacje i zapisy w Bibliotece i tel. 85 655 23 18

20.08  g. 13.00-15.00

Zabawa dźwiękiem i obrazem

Cz. 1. Zajęcia literacko-muzyczne z wykorzystaniem rurek bum bum. Rytm, harmonia, melodia przy użyciu wyobraźni czyli gwarantowana dobra zabawa. Nieograniczone możliwości edukacji muzycznej.

Cz. 2. Zajęcia plastyczne – podstawy projektowania graficznego w oparciu o symbolikę znaczeń, z wykorzystaniem samodzielnie przygotowanych stempli i techniki monotypii.

22.08 g. 10.00-13.00

Spotkanie ze sztuką

Cz. 1. Wprowadzenie w oparciu o literaturę.

Cz. 2. Plener malarski dla dzieci i młodzieży z użyciem płócien i farb akrylowych. Zajęcia poprowadzi Roman Ogrodnik.

27.08  g. 13.00-15.00

Storybox

Cz. 1. Wspólne snucie opowieści w oparciu o zestaw drobnych przedmiotów zamkniętych w pudełku.

Cz. 2. Zajęcia plastyczne - przygotowanie wakacyjnych widokówek z wykorzystaniem materiałów naturalnych i sypkich.

29.08 g. 18.00

"Dziwne kłopotki Kasi" spektakl muzyczny

Reżyseria: M. Sacharzewski.

"Dziwne kłopotki Kasi" to próba zmierzenia się z codziennymi problemami, których rozwiązanie wydaje się bardzo proste, ale jednak ciężkie do uchwycenia. Dzięki pomocy Rynia, Kasia i przyjaciele znajdują sposoby na walkę z bałaganem, głodem i nie tylko. Za sprawą piosenek wszystkie rozwiązania przychodzą im znacznie łatwiej. Spektakl dedykowany dorosłym i dzieciom od 5 r.ż.]

29.08  g. 13.00-15.00

Ą Ę w bibliotece

Cz. 1. Wprowadzenie w oparciu o literaturę.

Cz. 2. Zajęcia sensoplastyczne z  elementami edukacji patriotycznej (opartej na specyfice języka polskiego, jego brzmieniu i typografii).