Agnieszka Wasilewska i jej świat

Razem z autorką zapraszamy na otwarcie pierwszej wystawy :) - 22.06.-22.07.2024

Od dziecka uwielbiałam rysować, a z czasem przekonałam się także do farb. Jak większość dziewczynek marzyłam, aby zostać fryzjerką, ale ostatecznie skończyłam administrację. Bardzo lubię przyrodę i kocham zwierzęta, to one są częstym tematem moich prac malarskich. W wolnym czasie dbam o zdrowie fizyczne i uprawiam sport. Interesuję się fotografią i stale poszukuję nowych pomysłów do realizacji. Nie trzymam się jednej techniki tworzenia; zawsze szukam czegoś nowego, a wiele pomysłów rodzi się w mojej głowie.

Restauruję meble w domu, robię dywaniki, a czasem eksperymentuję z wytapianiem świec. Lubię także pracować z gliną i próbowałam swoich sił w tworzeniu z żywicy epoksydowej. W mojej pracy zawodowej odnajduję się doskonale, ponieważ jest tam miejsce na kreatywność i wykorzystanie moich twórczych umiejętności.

Wystawę można będzie oglądać od 22 czerwca do 22 lipca w godzinach pracy Biblioteki.

#bądźcieznami

 

spromo

Witryna wykorzystuje w celach statystycznych pliki cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisu/odczytu tych plików, zgodnie z indywidualną konfiguracją używanej przeglądarki.

;