#Legimi – to już 3 lata wspólnej przygody! Legimi - genialna wypożyczalnia książek - od ręki, bez kolejki i za darmo! Odbierz kod i otrzymaj bezpłatny dostęp do tysięcy znakomitych publikacji (kryminałów, fantastyki, romansów, thrillerów, horrorów, książek dla dzieci i młodzieży, poradników, podręczników do nauki języków obcych, wydawnictw popularnonaukowych)
Wystarczy:
  być naszym Czytelnikiem/Czytelniczką
  wejść na stronę www.legimi.pl/podlaskie
  wpisać kod (otrzymasz go w Czytelni MBP)
  założyć konto i... czytać wszędzie, bez limitu z aplikacją Legimi!

Specjalnie z myślą o Was, z inicjatywy Książnicy Podlaskiej zawiązało się Konsorcjum Bibliotek Podlaskich, w skład którego weszliśmy.
Przygotowałyśmy pakiet czytelniczy, umożliwiający bezpłatne korzystanie z potężnych zasobów serwisu Legimi.
W Wasze ręce przekazujemy blisko 150 000 ebooków i 50 000 audiobooków i synchrobooków dostępnych od ręki, całodobowo, w każdym zakątku świata. Do końca roku każdego miesiąca 25 czytelników będzie mogło otrzymać kod aktywacyjny, umożliwiający 30-dniowy, bezpłatny dostęp do nielimitowanej liczby książek w wersji cyfrowej. Serwis kładzie nacisk przede wszystkim na nowości i bestsellery, książki popularnych autorów. Jego obsługa jest wygodna i intuicyjna. Wystarczy pobrać aplikację Legimi na wybrane urządzenie (smartfon, tablet, czytnik ebooków, komputer stacjonarny) i utworzyć konto. O kody umożliwiające bezpłatne korzystanie z zasobów Legimi w ramach pakietu bibliotecznego pytajcie w Czytelni MBP (ul. Górna 23 a).
Serdecznie zapraszamy!

 

spromo

Witryna wykorzystuje w celach statystycznych pliki cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisu/odczytu tych plików, zgodnie z indywidualną konfiguracją używanej przeglądarki.

;